PVC logu montāža ir neapspriežama sastāvdaļa celtniecības un renovācijas darbos gan mājokļos, gan industriālās un biroja ēkās. Plastmasas logi jau vairākus desmitus gadu ir populārākais logu montāžas veids klientu vidū. Ņemot vērā to, ka dzīvojam tehnoloģiskā laikmetā, mūsdienu iespējas ir pakešu logus padarījušas pieejamākus plašam klientu lokam un tos var atļauties ik viens interesents. Pakešu logu priekšrocības var izmantos gan biroju un rūpniecības telpās, gan dzīvojamās mājās. Plastikāta logi nodrošina gan termo, gan skaņas izolāciju. Tie neprasa lieku kopšanu kā tikai periodisku tīrīšanu. Nu tas ir pagājis! Ziemas mēnešos telpas termoregulācija ir augstākajā līmenī un iekštelpās ir silts, jo gaisa plūsma tiek lieliski regulēta un kontrolēta.

KĀDA ATŠĶIRĪBA STARP VECAJIEM KOKA UN JAUNAJIEM PLASTMASAS LOGIEM?

Par logu nomaiņu daudzi sāk domāt tikai tad, kad beidzas esošā apkures sezona, taču, varam iepriecināt, ka nav vajadzības tik ilgi gaidīt, jo logu montāža notiek vien pāris stundas un nebūs jāsalst pat tad, ja logus izlemjat nomainīt, piemēram, decembrī. Plastikāta logi sniedz iespēju telpā normalizēt termoregulāciju un uzlabot arī ventilāciju, tādēļ, ja esat tikai lemšanas procesā par to, vai nepieciešama logu nomaiņa, iesakām lieki nevilcināties. Logu montāžu veic zinoši darbinieki un maksimāli ātrā, taču adekvātā tempā. Visi logi tiek izgatavoti balstoties uz individuāliem mērījumiem katrai telpai, tādēļ satraukumam par to, ka kaut kas varētu nederēt, nav pamata.

PLASTMASAS LOGU VENTILĀCIJA ZIEMAS MĒNEŠOS

PVC logi tiek ražoti no izturīgām konstrukcijām un ir droši. Viena no to labākajām īpašībām ir ventilēšanas sistēma, kas ļauj svaigam gaisā iekļūt telpā arī reizēs, kad temperatūras stabiņš ir noslīdējis pagalam nelāgā pozīcijā. Kā jau jebkāda veida konstrukcijā, arī logiem ir nepieciešama precīza un pareiza montāža, lai novērstu kondensāta rašanos, kas, savukārt, novērš pelējuma sēnītes izveidošanos namu sienās un ap logiem. Kvalitatīvi logi ir viens no labākajiem ieguldījumiem kādu varat veikt.