Ar vien biežāk dažāda tipa metāla būves tiek izmantotas ne vien ražotnēs, bet arī privātīpašumos konkrētas saimniecības labiekārtošanā. Angāri, dzelzs garāžas un vēl daudz kas cits, ir vien maza daļiņa no visa piedāvājumu klāsta. Dzelzs garāžas var būt par mazu visām klienta vēlmēm, tālab angāra būvniecība bieži ir piemērotākais risinājums.

DAŽĀDA STILA GARĀŽAS JŪSU MĀJĀM.
Ir vairāku tipu saliekamās garāžas. Viens no populārākajiem veidiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta stls – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un arī piemērotākas transportlīdzekļa gabarītiem. Moduļu garāža ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas klienti savu vēlmju realizēšanai. Garāžu vārti ir būvējami dažādos veidos, atkarībā no iespējas un arī pircēja vēlmēm. Garāžu cenas veidojas no garāžas izmēriem un seguma veida, kas var būt gan dzelzs, gan akrila. Akrila seguma garāžas noteikti ir dārgākas. Būvējot un piemeklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas pircēja vēlmes.

Vairāk uzzini – http://angari.lv/

KUR ATRAST UN UZSTĀDĪT ANGĀRU?
Vēl viena daudzpusīga ēka, kas noteikti iederās lielu saimniecību sastāvā, ir angārs. Angāri ir izmantojami ne tikai kā vairāku vai lielāku transportlīdzekļu novietne, bet arī kā noliktavas telpa, vieta, kur rīkot pasākumus un tai var atrast daudz dažādu citu pielietojumu. Līdzīgi kā garāžas, arī angāri ir pieejami veidoti no dažādiem materiāliem un mēdz būt ar nelielām atšķirībām to izskatā. Ir iespējams iegādāties arī siltinātus angārus. Saliekamie angāri ir lielisks veids kā paplašināt izmantošanai nepieciešamo ēku skaitu. Savukārt metāla angāri lieliski kalpo kā garāža smagajai tehnikai vai liela izmēra noliktava. Angāru būvniecība ir ātrs un vienkāršs process kā palielināt savu saimniecības ēku skaitu, pie tam, tie arī pārvietojami.