Džinsi ir apģērba gabals, bez kura nevaram iedomāties savu garderobi, neatkarīgi no tā vai valkājam tos ikdienā vai brīvākos brīžos. Pateicoties auduma universālumam, no tā tiek šūtas ne tikai bikses, bet arī šorti, krekli, jakas, pat apavi un ziemas apģērbs. Turklāt, džinsa auduma apģērbs rotā gan dāmu, gan kungu un bērnu garderobi. Tie izskatās labi, ilgi kalpo, nezaudē savu formu un visādi citādi iepriecina savus īpašniekus ikdienā. Tieši šī iemesla dēļ populārākie džinsa bikšu ražotāji jau teju simts gadus ir stabilās pozīcijās apģērbu tirgū. Mūsdienās džinsa audums tiek papildināts ar dažādām variācijām, piemēram, pievienots elastāns, jo džinsa audums pats par sevi nav pārāk elastīgs un sastāv no 100% kokvilnas. Ņemot vērā auduma specifisku, tas ir ilgmūžīgs, tādēļ būtu nelietderīgi to izmest, ja rodas kāds neliels plīsums vai kāds cits defekts. Džinsu bāzē pieejams arī apģērba remonts, kas ātri vien defektu pārvērtīs par neredzamu vai pat par efektu!

Uzzināt vairāk – https://www.dzinsubaze.lv/

DŽINSA BIKŠU PIEDĀVĀJUMS VĪRIEŠIEM

Dažādu krāsu un modeļu variācijas ir pieejamas jebkuriem vīriešu džinsiem. No galvas jāizmet doma, ka pastāv tikai viena piegriezuma džinsa bikses vīriešiem un jādodas uz veikalu atrast sev piemērotāko modeli. Arī džinsu šorti vīriešiem ir viens no vasaras garderobes must have, tādēļ arī to izvēle ir diezgan plaša. Vīrieši, būdami konservatīvi, parasti izvēlas divu toņu džinsus – zilus vai melnus. Ja jāizvēlas trešā populārākā krāsa, tad tie varētu būt zemes toņi un bēša nokrāsa. Svarīgi atrast sev piemērotu modeli. Piemēram – ja esat slaidu kāju īpašnieks, tad Slim modelis būs kā radīts jums, taču, ja esat druknākas un pilnīgākas miesasbūves, tad bikses ar Straight piegriezumu būs īstās.

DŽINSU APĢĒRBI SIEVIEŠU GARDEROBEI

ļoti liels modeļu un dizaina kāsts ir vērojams sieviešu džinsu piedāvājumā. Sievietes vienmēr vēlas dažādību savos apģērba gabalos, un to saprot arī apģērbu ražotāji, kas piedāvā džinsu bikses ne tikai visās varavīksnes krāsos, bet arī piegriezumos. Džinsi sievietēm un arī džinsu šorti, sievietēm ir viens no visvairāk lietotākajiem apģērba gabaliem, kādi ir atrodami garderobē. Skinny, straight, boyfriend, ankle lenght un daudzi citi modeļi tiek piedāvāti dāmām, savas garderobes papildināšanai. Neatkarīgi no profesijas, ikdienas pienākumiem un visa cita, kas sievietes padara atšķirīgas vienu no otras – komforts ir pats svarīgākais, neatkarīgi no tā vai strādājat veikalā, birojā, esat mājsaimniece vai skolotāja. Nekomfortabls apģērbs var viens, divi sabojāt dienu un visus plānus, tādēļ skaistas un ērtas drēbes ir obligāta vajadzība.